Home MAGNETON a.s.

MAGNETON a.s.

magneton

Společnost MAGNETON a.s. je tradičním výrobcem elektropříslušenství pro motorová vozidla, Jejím nosným programem je vývoj, výroba a servis elektrických komponent jako např. alternátory, startéry, relé a další elektrické a elektronické komponenty pro automobilový a stojírenský průmysl. Její bohatá historie sahá až do roku 1926.

Společnost je rozdělena na několik závodů. ty nejdůležitější jsou: závod elektropříslušenství a závod povrchových úprav. 

Výrobky firmy MAGNETON nacházejí své zákazníky mezi renomovanými výrobci automobilů a ostatních dopravních a manipulačních strojů a prostředků. Své výrobky dodává do téměř 50 zemí všech kontinentů. V řadě z nich má svá obchodní zastoupení.

Celá produkce podniku odpovídá kvalitativním standardům podle norem ISO 9001 a QS 9000. Provoz závodů odpovídá i všem současným ekologickým předpisům a splňuje všechny emisní normy.

MAGNETON pro své klienty nabízí také služby přesného obrábění, galvanických, chemických a mechanických povrchových úprav, lakování a tepelného zpracování plastů. Dále služby v oblasti kalibrace, zkušebnictví a normalizace


Pro podrobnější informace navštivte prosím naši internetovou prezentaci www.magneton.cz